Hakkımızda

“Mynet, 12 milyon aylık tekil ziyaretçi ve %35’lik kullanıcı erişimi ile Türkiye’nin lider yerel internet platformudur.”

hakkimizda1999 Mart ayında Emre Kurttepeli tarafından kurulan Mynet, Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren bir internet devi olarak pazarın gelişmesine önemli katkılar sağlamış ve 15 yıllık geçmişinde imza attığı ürünler ile Türk internet kullanıcısının en çok tercih ettiği markalardan biri olmuştur.

 

Bugün haberden videoya, eğlenceden eğitime farklı içeriklerle kullanıcılarının taleplerini karşılamaya çalışan Mynet’in 30’un üzerinde içerik servisi bulunuyor. Son dönemde mobil internet kullanımına yönelik geliştirdiği ürünler ile kullanıcıları farklı platformlarda zengin içerik ile buluşturma stratejisini sürdüren Mynet, mobil internet konusunda da önemli başarılara imza atıyor.

 

Sosyal medyada 5 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı bulunan Mynet, dünya genelinde Facebook uygulama geliştiricileri arasında ilk 50’ye girmiş ilk Türk firmasıdır. Gerçekleştirdiği önemli işbirlikleri ile pazardaki konumunu her geçen gün güçlendiren Mynet’in çözüm ortakları arasında Facebook , NBC, BBC, TRT gibi global ve yerel markalar bulunuyor.