“Mynet Content Studio” Markalı İçerik Çözüm Ortağınız

Dijital reklamcılığın yükselen trendi Native Reklamlar, yüksek kullanıcı etkileşimi ile markalar için umut vaat eden bir reklam modeli.

Marka mesajının kullanıcıların ilgilendikleri içeriklere, içeriğin doğallığını bozmayacak şekilde yerleştirilmesine dayanan bu reklam modeli, kullanıcının marka ile doğal yollarla karşılaşmasını ve etkileşime geçmesini sağlıyor.
Yapılan araştırmalar, internet kullanıcılarının, native reklamlara olan ilgisinin, diğer reklam modellerine oranla %52 daha fazla olduğunu ve bu reklamların satışlara olan etkisinin %18 daha yüksek olduğunu söylüyor.
Native Reklam modelinde kritik başarı faktörü, içeriğin tüketilme süreci içinde ve içeriğin doğasına uygun şekilde hedef kitle ile buluşturmak olduğu için bu modele uygun reklam içeriği üretimi oldukça önemli bir kavram olarak öne çıkıyor.

Mynet Content Studio

mynet-content-studio

Sektördeki Native Reklam üretim ve yayım ihtiyacına cevap vermek üzere, kullanıcı erişim gücünü 15 yıllık editorial uzmanlığıyla birleştiren Mynet “Content Studio”’yu hayata geçiriyor. Türkiye’de “Content Studio” kuran ilk yayıncı olan Mynet, bu girişimiyle sektöre öncülük ederken Native Reklam ihtiyaçlarınız için yapımcı ve yayıncı çözüm ortağınız olmayı hedefliyor.

Sosyal medya fenomenleri, bloggerlar, video prodüksiyon ekibi ve uzman editörlerden oluşan 9 kişilik yaratıcı kadrosuyla Mynet Content Studio  markanıza özel Native Reklam içerikleri üretiyor ve içeriğin dağıtımını gerçekleştiriyor.

Yaratıcı İçerik Üretim Süreci
Video ve yazılı içeriklere yerleştirmek üzere, içeriğin doğasına uygun, markanıza özel markalı içerikler üretiyoruz.
Video prodüksiyon ekibimizle ihtiyacınıza uygun In-door, Out-door ve desktop native video içerikleri hazırlıyoruz.
Uzman editör kadromuzla markanızın ihtiyacına yönelik makale, liste, quiz ve galeri içerikleriyle birlikte sunulabilecek Native Reklamlar üretiyoruz.

Etkin Yayılım Kanalları
Hazırladığımız Native Reklamların, Mynet’in yüksek kullanıcı erişimi ile hedeflediğiniz kitlelere ulaştırılmasını sağlıyoruz.
Aylık aktif 16 Milyon tekil ziyaretçiye sahip Mynet.com web platformu ve 6 milyonun üzerinde takipçiye sahip Vine, Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımız ile sizi müşterilerinizle buluşturuyoruz.

Detaylı Performans Takibi
Reklamın hazırlanmasından kullanıcıya ulaştırılmasına, tüm süreci üstlenen Mynet Content Studio, reklam yatırımınızın performansını ölçümleyebileceğiniz detaylı rapor paylaşımları ile sizin için sizinle birlikte çalışmaya devam ediyor.

Deneyimli yaratıcı kadrosu ve geniş kullanıcı erişimi ile Mynet Content Studio’nun Native Reklam ihtiyaçlarınıza özel çözümleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

email: satis@mynetgroup.com
Tlf:     +90 212 365 9515

“Mynet Content Studio”  Markalı İçerik Çözüm Ortağınız