Mynet Content Studio

“Dijital reklamcılığın yükselen trendi Native Reklamlar, yüksek kullanıcı etkileşimi ile markalar için umut vaat eden bir reklam modeli.”

Marka mesajının kullanıcıların ilgilendikleri içeriklere, içeriğin doğallığını bozmayacak şekilde yerleştirilmesine dayanan bu reklam modeli, kullanıcının marka ile doğal yollarla karşılaşmasını ve etkileşime geçmesini sağlıyor.
Sektördeki Native Reklam üretim ve yayım ihtiyacına cevap vermek üzere, bu yılın başında Mynet bünyesinde kurulan “Content Studio”, uzman editörler, sosyal medya fenomenleri, bloggerlar ve video prodüksiyon ekibinden oluşan yaratıcı kadrosuyla Native Reklam içerikleri üretiyor ve içeriğin dağıtımını gerçekleştiriyor.
Markalara özel üretilen içerikler kullanıcı etkileşimi ve sosyal paylaşımı yüksek içerik modelleri ile birlikte sunuluyor.


 

Yüksek Kullanıcı Etkileşimi

Mynet Content Studio tarafından üretilen Native Reklamlarla kullanıcıların etkileşime geçme oranı (CTR) içeriğin konusuna ve türüne göre değişiklik göstermekle birlikte %2-15 aralığında gerçekleşiyor.

Native Reklam Çözümleri için tıklayınız.

Mynet Content Studio ve Native Reklam Çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Mail: satis@mynetgroup.com
Tlf:  +90 2123659515