Mynet Content Studio’dan Yaratıcı Reklam Çözümleri

Mynet Content Studio’nun Aralık ayında hazırladığı Native ve Rich Media reklam uygulamalarından en beğenilenleri sizin için bir araya getirdik.

Halkbank – Kartopu

Halkbank Paraf Yılbaşı kampanyasını kullanıcılara duyurabileceğimiz eğlenceli bir rich media hazırlandı. Kullanıcı banner ile etkileşime girdiğinde sayfaya kartopu atılmaya başladı. Kampanya detayları, ekrana çarpan kartopları üzerinde kullanıcılara sunuldu.

Reklamveren: Halkbank
Kampanya: “Kartopu” – Rich Media
Yayın Yeri: Mynet AnaSayfa

halkbank-kartopu-img

 

Eti Browni – Yılbaşı

Eti’nin yılbaşı için hazırladığı reklam videosunu, yılbaşı ruhunu yansıtacak şekilde kullanıcılara izletebileceğimiz bir rich media hazırlandı. Ekranın alt kısmında, video içindeki materyaller kullanılarak sabitlenen reklam, kullanıcı sayfayı scroll etse de yerinde kaldı. Reklam ile etkileşime girildiğinde açılan yılbaşı kartında, kampanya mesajı ve videosu kullanıcılara sunuldu.

Reklamveren: Eti
Kampanya: “Yılbaşı” – Rich Media
Yayın Yeri: Mynet Anasayfa

eti-browni-img

 

Lenovo – Bilgisayarla Aşk

Lenovo için hazırlanan içerikte, bilgisayarı ile aşk yaşayanların yakından bildiği durumlar listelendi. Keyifli giflerle desteklenen içerik, ‘’ Bilgisayar tutkunları, Lenovo Ideapad Miix 300’e aşık olacaksınız!’’ sloganıyla sonlandırıldı ve markanın yeni ürününün tanıtıldığı sayfaya yönlendirme yapıldı.

Reklamveren: Lenovo
Kampanya: “Bilgisayarla Aşk” – Native Liste
Yayın Yeri: Mynet Trend

lenovo-img

 

Dr. Oetker – Sıcak Kış

Dr. Oetker’in Kış temalı sıcak çikolata ve salep ürünlerini tanıtmak amacıyla, kışın kendine özgü ritüelleri ve içimizi ısıtan güzelliklerinden bahsedilen bir içerik hazırlandı. Başlıkla örtüşen, etkili ve güzel görsellerle içerik desteklendi. İçeriğin sonunda Dr. Oetker’in hazırlaması pratik, sıcacık kış lezzetleri olan sıcak çikolata ve salepe yer verildi. Dr. Oetker sayfasına link verilerek içerik tamamlandı.

Reklamveren: Dr. Oetker
Kampanya: “Sıcak Kış” – Native Liste
Yayın Yeri: Mynet Yemek

dr-oetker-img

 

Yapı Kredi – KOBİ’ler Nasıl Büyümeli

Yapı Kredi esnaf ve KOBİ kampanyasını tanıtmak üzere, sürekli değişen, gelişen ve daha fazla globalleşen dünyada, KOBİ’lerin büyürken dikkat etmesi gerekenlerin anlatıldığı native bir içerik hazırlandı. İçerik, büyüme finansmanı konusunda bilgi verici nitelikte kurgulandı ve Yapı kredi’nin esnaf ve kobi kampanyasına link verilerek kullanıcı yönlendirilmesi yapıldı.

Reklamveren: Yapı Kredi
Kampanya: “KOBİ’ler Nasıl Büyümeli” – Native Makale
Yayın Yeri: Mynet Finans

yapi-kredi-kobi

Mynet Content Studio’dan Yaratıcı Reklam Çözümleri