Mynet Content Studio’dan Yaratıcı Reklam Çözümleri

Mynet Content Studio’nun Ocak ayında hazırladığı Native ve Rich Media reklam uygulamalarından en beğenilenleri sizin için bir araya getirdik.

Şahin – Şahin Sucukları

Şahin Sucukları için hazırlanan keyifli içerikte, şarküteri ürünleriyle yapılabilecek leziz 5 tarif listelendi. Ayrıntılı tarifler, iştah kabartıcı görsellerle birleştirilerek okuyucuya Mynet’in yeni servisi Mynet Yemek’ten ulaştı. Şahin Sucukları’nın online alışveriş sitesine link verilerek içerik tamamlandı.

Reklamveren: Şahin
Kampanya: “Şahin Sucukları” – Native Liste
Yayın Yeri: Mynet Yemek

sahinisucuklari-img

FIAT EGEA – Fiat Egea

Fiat Egea kampanyası için donanımlı ve işlevsel bir arabanın uygun fiyata da alınabileceğinin vurgulandığı native bir makale hazırlandı. ‘’İyi Bir Arabaya Sahip Olmak İçin Çok Para Ödemek mi Gerek?’’ başlığıyla yayınlanan içerik Mynet Haber sayfasından okuyucuya ulaştırıldı ve Fiat Egea’nın web sayfasına yönlendirildi.

Reklamveren: Fiat
Kampanya: “Fiat Egea” – Native Makale
Yayın Yeri: Mynet Haber

fiat-egea-img

İpana – 3D White Luxe

İpana için hazırlanan native içerikte sağlıklı dişlere sahip olmanın önemi belirtilirken, daha beyaz dişler için yapılması gerekenlere yer verildi. Beslenmenin öneminden, fırçalama tekniklerine kadar okuyucuya gerekli ve faydalı bilgiler sunulan makale İpana’nın yeni diş macunu 3D White Luxe’ün ayrıntılı tanıtım sayfasına link verilrek sonlandırıldı.

Reklamveren: İpana
Kampanya: “3D White Luxe ” – Native Makale
Yayın Yeri: Mynet HaberReklamveren: Lenovo
Kampanya: “Bilgisayarla Aşk” – Native Liste
Yayın Yeri: Mynet Trend

'pana=wh'te='mg

Mynet Content Studio’dan Yaratıcı Reklam Çözümleri