Mynet Content Studio’dan Yaratıcı Reklam Çözümleri

Mynet Content Studio’nun Şubat ayında hazırladığı Native ve Rich Media reklam uygulamalarından en beğenilenleri sizin için bir araya getirdik.

Vakıf Katılım – Dönen Kutular

Vakıf katılım için, Mynet ana sayfadaki haber alanlarının bankanın ve müşterilerinin “vâkıf olduğu” değerlere dönüştüğü bir rich media hazırlandı. Kullanıcı banner ile etkileşime girdiğinde, sayfadaki tüm haber alanları dönerek markanın reklam alanlarına dönüştü. Manşet alanında ise markanın reklam videosuna yer verildi.

Reklamveren: Vakıf Katılım
Kampanya: “Dönen Kutular ” – Rich Media
Yayın Yeri: Mynet AnaSayfa

vakif-katilim-img

Dr. Oetker – Yarım Pizza

Dr.Oetker Guseppe için kullanıcıların canını pizza çektirecek bir rich media hazırlandı. Kullanıcı banner ile etkileşime girdiğinde, sayfanın üzerinde büyük boy Guseppe belirdi. İştahlı bir şekilde yenen pizzanın altından markanın mesajı kullanıcılara sunuldu

Reklamveren: Dr. Oetker
Kampanya: “Yarım Pizza ” – Rich Media
Yayın Yeri: Mynet Anasayfa

dr-oetker-guseppe-img

Garanti Bankası – 29 Şubat

Bonus Flaş uygulaması için 29 Şubat’a özel bir sayfa hazırlandı ve içerikler Mynet ana sayfadan ilgili sayfaya yapılan yönlendirmelerle kullanıcılarla buluşturuldu. Kullanıcılar hazırlanan quize içeriğine katılarak 29 Şubat ile ilgili soruları cevaplandırdı ve quizin sonunda Bonus Flaş’ın 4 yılda bir gelen fırsatlarıyla tanıştı. İçerik Bonus Flaş’ın 29 Şubat kampanyasına verilen link ile sonlandırıldı..

Reklamveren: Garanti Bankası
Kampanya: “Bonus Flash ” – Micro Site Entegrasyonlu Native Quiz
Yayın Yeri: Mynet

garanti-29-subat-img

Halkbank – Paraf Sevgililer Günü

Paraf Kartın sevgililer günü kampanyasını duyurmak amacıyla ‘’Annenizin doğum günü sevgililer gününe denk gelseydi ne yapardınız?’’ sorusu üzerinden native bir içerik oluşturuldu. Özel bir sayfa ile okuyuculara ulaşan içerikte, hikayenin kahramanı olan Burak’ın yaşadıkları keyifli bir dille kullanıcıyla buluşturulurken, içerik Paraf sevgililer günü kampanyas sloganıyla son buldu.

Reklamveren:Halkbank
Kampanya: “Paraf Sevgililer Günü ” – Micro Site
Yayın Yeri: Mynet

halkbank-paraf-img

Fiat – Ticari Araç

Fiat ticari araç modellerinin tanıtımı için hazırlanan native içerikte, kobilere iş yeri maliyetlerini azaltmanın yolları sıralandı. Hedef belirlemekten, akılcı depolamaya kadar okuyucuya gerekli ve faydalı bilgilerin paylaşıldığı içerik, Fiat Doblo, Fiorino, Pratico ve Ducato Van 2016 modelleri’nin ayrıntılı tanıtım sayfasına link verilerek sonlandırıldı.

Reklamveren: Fiat
Kampanya: “Fiat Ticari Araç ” – Native Makale
Yayın Yeri: Mynet Haber

fiat-ticari-arac-img

 

Dr.Oetker – Guseppe Pizza

Dr. Oetker Guseppe Pizza ürünü için interaktif bir quiz içeriği hazırlandı. ‘’Senin Harcın Kaç Dilim Pizza?’’ başlığıyla hazırlanan içerik eğlenceli sorularıyla okuyucuyla buluştu ve rich media entegrasyonuyla tamamlandı.

Reklamveren: DR. Oetker
Kampanya: “Guseppe Pizza ” – Rich Media Entegrasyonlu Interaktif Quiz
Yayın Yeri:Mynet Yemek

dr-oetker-guseppe-img-2
Mynet Content Studio’dan Yaratıcı Reklam Çözümleri