Mynet Content Studio’dan Yaratıcı Reklam Çözümleri

Sektördeki Native Reklam ihtiyacına cevap vermek üzere kurulan ”Mynet Content Studio”, birbirinden yaratıcı reklam uygulamalarıyla markalara destek veriyor.

Video, liste, makale, quiz ve galeri içeriklerine yerleştirmek üzere, içeriğin doğasına uygun, kullanıcının içeriği tüketirken etkileşime geçeceği, markaya özel markalı içerikler üreten Mynet Content Studio’nun Mayıs ayında hazırladığı native ve rich media reklam uygulamalarından en beğenilenleri sizin için bir araya getirdik.

Popeyes – Terbiyesiz Tavuk

Markaya özel hazırlanan liste içeriği ile entegre bir rich media çalışması yapıldı. Kullanıcı adab-ı muaşeret kurallarını okurken Popeyes’in terbiyesiz tavuğu, bu içeriğin okunmasına engel oldu.

Reklam Veren: Popeyes
Rich Media Entegrasyonlu Native Reklam Çalışması
Reklam çalışmasını görmek için tıklayın.


 

Ford – Sanal Direksiyon

Yeni Ford Mondeo’nun direksiyon hareketlerine göre yön değiştiren dinamik farlarına ilişkin farkındalık yaratmak üzere, Mynet Content Studio “kamera ile hareket algılama teknolojisi” kullanarak “sanal direksiyon uygulamasını” geliştirdi. Kullanıcılar webcam’lerinin karşısına geçip sanal bir direksiyon tutuyormuş gibi yaparak Ford Mondeo’nun “direksiyon hareketine göre yön değiştiren dinamik farlarını” deneyimlediler.


Reklam Veren: Ford
Rich Media Reklam Uygulaması
Ford Mondeo Sanal Direksiyon reklam çalışmasını görmek için tıklayın.


 

TEB – 5’i 1 Yerde

TEB’in “Güçlü KOBİ Güçlü Ekonomi” sloganıyla duyurduğu kampanyası için Mynet ana sayfada etkileyici bir rich media hazırlandı. Mynet ana sayfadaki tüm haber alanlarında aynı anda aynı reklam videosunun oynadığı bu çalışma ile reklam süresince tüm alanları TEB sahiplendi.


Reklam Veren:TEB
Rich Media Reklam Uygulaması
Reklam çalışmasını görmek için tıklayın.


 

Ford – Mustang #EfsaneOlmak

Ford Mustang’in Autoshow’da tanıtılacak yeni modeli için hazırlanan rich media çalışması.


Reklam Veren: Ford
Rich Media Reklam Uygulaması
Reklam çalışmasını görmek için tıklayın.


 

KFC – Daha Fazlasını İste

Markaya özel hazırlanan liste içeriği ve rich media çalışması entegre olarak kullanıldı. KFC “Double Zinger Burger”in “Daha Fazlasını İste” reklam sloganından hareketle “Hayatında daha fazlasını ne kadar istiyorsun?” konulu test içeriği hazırlandı ve rich media uygulamasıyla birlikte kullanıldı.

cs5
Reklam Veren: KFC
Rich Media Entegrasyonlu Native Reklam Uygulaması
Reklam çalışmasını görmek için tıklayın.


 

BMW – MAY FEST

Mynet Otomobil’de yeni BMW modellerinin lansmanı için, gösterişli ve çarpıcı bir reklam çalışması yayınlandı. Rich Media reklam uygulaması ile sitedeki haber alanları, üç boyutlu kutular şeklinde bölünerek, sayfayı BMW’nun ilanına dönüştürdü.

cs6
Reklam Veren: BMW
Rich Media Reklam Uygulaması
Reklam çalışmasını görmek için tıklayın.


 

Polat Holding – Piyalepaşa İstanbul

Polat holding’in Piyalepaşa İstanbul inşaat projesinin reklam filmi Mynet Content Studio tarafından hazırlanan VPAID uygulaması ile player’ın dışına taştı.
Piyalepaşa İstanbul’un ekran sınırlarını aşan reklam.


Reklam Veren: Polat Holding
Rich Media Reklam Uygulaması-VPAID
Reklam çalışmasını görmek için tıklayın.

Content Studio ile yapımcı  yayıncı çözüm ortağınız olmayı hedefleyen Mynet‘in kullanıcı etkileşimi yüksek, yaratıcı reklam çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

E-mail: satis@mynetgroup.com
Telefon:     +90 212 365 9515

Mynet Content Studio’dan Yaratıcı Reklam Çözümleri