Mobil Reklam Çözümleri

“Mobil tüm dijital reklam formatları içinde en hızlı büyüyen reklam çözümü olarak öne çıkıyor. Önceliği mobil olan kullanıcıya erişmek isteyen reklamverenler mobil reklam bütçelerini artırıyor.”

Dünya genelinde mobil internet kullanıcı penetrasyonu %50 seviyesine yükseldi ve mobil reklam yatırımlarının toplam dijital reklam yatırımları içindeki payının 2016’da %51 seviyesinde gerçekleşmesi bekleniyor. Mobil internet kullanımındaki hızlı artış markalar için Mobil platformlarda da kullanıcıyla buluşmayı zorunlu hale getiriyor.

Kullanıcıları ihtiyaç duydukları içeriklere diledikleri platformdan ulaştırmayı hedefleyen Mynet, finanstan oyuna, haberden sinemaya, 20’ye yakın uygulaması ve mobil web servisleri ile  8 milyon mobil kullanıcıya erişiyor.

Mynet uygulaması Haber uygulamaları kategorisinde en fazla kullanılan uygulama olarak birinci sırada yer alıyor.

  • Mynet’in Display, native ve video reklam çözümleri ile mobil platformlardaki hedef kitlenize ulaşabilir,
  • Demografik, coğrafi, teknik, cihaz ve operatör hedefli reklam kampanyaları gerçekleştirebilir,
  • Mynet mobil uygulamalarına entegre edilen Mobilike – Seamless teknolojisi ile akıllı telefonların tüm sensörlerini kullanarak kullanıcıların batarya ve hafıza durumu, uygulama kullanım alışkanlıkları, konum geçmişi gibi gelişmiş kriterlere göre hedefleme opsiyonlarını kullanırken Mynet uygulamalarını da kampanyalarınıza dahil edebilir,
  • Mynet’in tüm mobil uygulamalarına entegre edilen iBeacon teknolojisi ile 21.000’in üzerinde mağaza ve havaalanı benzeri noktalarda bulunan Mynet mobil kullanıcılarına özel içerik ve bildirim sunabilirsiniz.