Mynet’in Yeni Servisi “Mynet Anne & Çocuk” Açıldı

Gebelik sürecinden, bebek ve çocuk gelişimine, zengin içerikler sunan Mynet Anne & Çocuk ‘un web, mobil ve sosyal medya platformları üzerinden 3 milyon kullanıcıya erişmesi bekleniyor.

Mynet’in anneleri, anne adaylarını ve ebeveynleri bir araya getirecek yeni servisi Mynet Anne & Çocuk açıldı. Keyifli bir kahvaltı etkinliğiyle gerçekleştirilen açılışta, annelerin ve anne adaylarının ilgiyle takip ettikleri anne & çocuk bloggerları bir araya geldi.

Mynet editörleri ile birbirinden farklı ilgi alanlarına ve uzmanlıklara sahip 40’ın üzerinde blogger, uzman ve doktor tarafından hazırlanan içerikler Mynet Anne & Çocuk servisinden ve sosyal medya hesaplarından kullanıcılarla buluşuyor. Uzman yazar kadrosunun yanı sıra kullanıcılar da kendi isimlerini taşıyan hesaplardan Mynet & Anne Çocuk’ta içerik paylaşabiliyor. anne cocuk1

Özgün içeriği, benzersiz tasarımı, markaların ihtiyacına özel dizayn edilen native ve premium reklam çözümleri ile Mynet Anne & Çocuk, reklam verenlerin öncelikli iş ortağı olmayı hedefliyor.

Mynet’in Yeni Servisi “Mynet Anne & Çocuk” Açıldı