Mynet’in Yeni Servisi “Mynet Seyahat” Açıldı

Türkiye’nin yerel lider internet platformu Mynet’in, seyahat sever herkesi bir araya getirecek yeni servisi Mynet Seyahat açıldı.

Turizm, ulaştırma ve otelcilik sektörlerinin önde gelen marka yöneticileri, Mynet iş ortakları ve Türkiye’deki seyahat severlerin ilgiyle takip ettikleri Seyahat Bloggerları Küba esintilerinin hakim olduğu “Mynet Seyahat” lansman davetinde bir araya geldi.

Türkiye’nin yerel lider internet platformu Mynet’in, seyahat sever herkesi bir araya getirecek yeni servisi Mynet Seyahat açıldı.

Turizm, ulaştırma ve otelcilik sektörlerinin önde gelen marka yöneticileri, Mynet iş ortakları ve Türkiye’deki seyahat severlerin ilgiyle takip ettikleri Seyahat Bloggerlar Küba esintilerinin hakim olduğu “Mynet Seyahat” lansman davetinde bir araya geldi.

Mynet editörlerinin ve Seyahat Blogger’ların yanı sıra kullanıcıların da içeriklerini kendi isimlerini taşıyan hesaplarından paylaşabildikleri Mynet Seyahat, Türkiye’nin tüm seyahat tutkunlarını bir araya getiriyor. Alternatif seyahat konseptlerinden, ülke ve şehirlere özgü detaylı bilgilere, seyahat üzerine zengin içerikler sunan Mynet Seyahat’in web, mobil ve sosyal medya platformları üzerinden 3 milyon kullanıcıya erişmesi bekleniyor.

Türkiye’nin her yerinden, her seyahat anlayışına hitap eden 50’nin üzerinde blogger, vlogger ve gezginin katkılarıyla zengin bir içerik yelpazesi sunan Mynet Seyahat, seyahat etmeyi seven herkesin bir numaralı başvuru kaynağı olma yolunda ilerliyor.

Özgün içeriği, benzersiz tasarımı, markaların ihtiyacına özel dizayn edilen native ve premium reklam çözümleri ile Mynet Seyahat, reklam verenlerin öncelikli iş ortağı olmayı hedefliyor.