Mynet’in Yeni Servisi “Mynet Yemek” Açıldı

Türkiye’nin yerel lider internet platformu Mynet’in, yemek için yaşayan ve yaşamak için yiyen herkesi bir araya getirecek yeni servisi Mynet Yemek açıldı.

Zorlu Center Eataly Mutfak Atölyesi’nde gerçekleştirilen Mynet Yemek  lansmanında FMCG sektörünün önde gelen markalarının pazarlama yöneticileri, aşçılar, gurmeler ve blogger’lar bir araya gelerek İtalyan şef Claudio Chinali ile keyifli bir menü hazırladılar. İçerik ortakları ve marka yöneticileri ile birlikte gerçekleştirilen açılış davetleri ile ilgili #mynetyemek, #mynetyemekacildi, #bizegelseneyemekyapariz sloganlarıyla yapılan paylaşımlar sosyal medyada da ses getirdi.

Mynet’in uzman editörlerinin yanısıra kullanıcıların da içeriklerini kendi isimlerini taşıyan hesaplarından paylaşabilecekleri Mynet Yemek, şimdiden Türkiye’nin tüm yemek aşıklarını buluşturmaya başladı. Tariften yemek ve mekan önerilerine, videodan püf noktalarına yemek üzerine zengin içerikler sunan Mynet Yemek’in web, mobil ve sosyal medya platformları üzerinden 4 milyon kullanıcıya erişmesi bekleniyor.

Halihazırda 50’nin üzerinde Blogger, Şef Yağız İzgül ve Diyetisyen Berrin Yiğit, ünlü gurme ve aşçıların katkılarıyla  zengin bir içerik yelpazesi sunan Mynet Yemek, yemek yapmayı/yemeyi seven herkesin bir numaralı başvuru kaynağı olma yolunda ilerliyor.

Özgün içeriği, benzersiz tasarımı, markaların ihtiyacına özel dizayn edilen native ve premium reklam çözümleri ile Mynet Yemek, reklam verenlerin öncelikli iş ortağı olmayı hedefliyor.

Birbirinden keyifli içerikler, iştah açıcı tarifler, en özel öneriler için  “Bir Tutam Mynet Yemek İyi Gelir!”