Mynet’in Yeni Servisleriyle Tanıştınız mı?

Sıcak haberden eğlenceye, oyundan epostaya, otuzun üzerinde farklı servisi bulunan Mynet, Türk internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere içeriklerini zenginleştirmeye devam ediyor. Aralık ayında yayına açılan Mynet Yemek ve Ocak ayında internet kullanıcısıyla sunduğu hizmetleri buluşturan Mynet Seyahat servislerine ilgi oldukça yüksek. Mynet Yemek şimdiden 1.2 milyon ve Mynet Seyahat de 1 milyon tekil ziyaretçiye ulaşmış bulunuyor.

Mynet Yemek

Yemek için yaşayan ve yaşamak için yiyen herkesi biraraya getiren “Mynet Yemek” servisinde yemek tariflerinden mekan önerilerine, videolardan püf noktalarına, yemek üzerine zengin içerikler sunuluyor. İçerikler uzman Mynet editörleri, 70’e yakın yemek Bloggerı, aşçılar, gurmeler ve kullanıcılar tarafından oluşturuluyor. Kullanıcılar içeriklerini kendi isimlerini taşıyan hesaplarından paylaşabiliyor

yemek-image

Mynet Seyahat

Seyahat tutkunlarını buluşma noktası olmak üzere yola çıkan “Mynet Seyahat” servisinde alternatif seyahat konseptlerinden, ülke ve şehirlere özgü detaylı bilgilere, seyahat üzerine zengin içerikler sunulyor. Mynet editörlerinin yanısıra Magma Dergi, Interrail Türkiye ve 50’nin üzerinde seyahat bloggerı, vloggerı ile yapılan işbirlikleri ile zengin bir içerik yelpazesi sunan Mynet Seyahat servisinde de kullanıcılar kendi isimleriyle içeriklerini paylaşabiliyor..

seyahat-image1

 

Mynet’ten Yeni Premium Reklam Çözümleri

Mynet Yemek ve Mynet Seyahat servislerinde entegrasyonu tamamlanan Mynet’in yeni Premium reklam çözümleri markalara kritik avantajlar sağlıyor.

• Büyük formatlar ve ayırdedici reklam alanları
• Marka bilinirliği ve imajına yüksek katkı
• Kullanıcının marka ile olan etkileşiminde artış

 

First View Premium Reklam Çözümü

Kullanıcı internet sayfasını açtığında tüm sayfayı kaplayacak şekilde markanın görseli ve/veya videosu ile gösterim yapılıyor. Sayfa scroll edildiğinde reklam alanı yukarı doğru kayıyor ve yerini içerik alanına bırakıyor. First View reklam çözümleri ilgili servislerin “tüm sayfalarında” en üstte konumlandırılıyor.
k1

 

Inter Scroller Premium Reklam Çözümü

Markanın görseli ve/veya videosu içeriğin doğal akışı arasında açılıyor ve tam yükseklikte gösterim sağlanıyor. Inter Scroller reklam çözümleri ilgili servislerin sadece “detay” sayfalarında konumlandırılıyor.
k3

 

Mini Scroller Premium Reklam Çözümü

Markanın göreseli içeriğin doğal akışı arasında açılıyor ve kullanıcı sayfayı scroll ettikçe reklam alanı içinde tüm reklamı görüntüleniyor. Inter Scroller reklam çözümleri ilgili servislerin sadece “detay” sayfalarında konumlandırılıyor.
k2

Mynet’in Yeni Servisleriyle Tanıştınız mı?