Otomotiv Sektörü “Mynet Otomobil” Servisi Tanıtım Etkinliğinde Buluştu

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren lider markaların temsilcileri, Mynet’in yeni servisi Mynet Otomobil‘in tanıtım etkinliğinde buluştu.
Markaların 2015 yılına ilişkin planlarından, dijital reklamcılığa ilişkin beklenti ve taleplerine, sektörün gündemindeki konuların konuşulduğu etkinlikte Mynet Otomobil servisi tanıtıldı.

mynet-otomobil-tanitim-etkinligi

Otomotiv ürünleri,  internette en fazla araştırılan ürünlerin başında gelirken tüketicilerin %54’ü bağımsız internet sitelerinde yayınlanan ürün değerlendirmelerinin otomotiv ürünleri satın alma kararlarına etki ettiklerini ifade ediyorlar.

Otomobil satın alırken bağımsız internet sitelerinde yayınlanan değerlendirmelere ihtiyaç duyan kullanıcıları Otomotiv sektöründe ilgiyle takip edilen usta gazeteci Halil Okşit ve ekibinin özgün içerikleriyle buluşturan Türkiye’nin lider yerel internet platformu Mynet, aynı zamanda da potansiyel müşterilerine erişmek isteyen markaların çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

Mynet’in Premium display reklam çözümlerinden video reklamlarına, Native reklam uygulamalarından Mobil reklam projelerine ihtiyaç duyacağınız alternatif reklam çözümleri ve dilerseniz doğrudan otomotiv ile ilgilenen kullanıcılara erişmenizi mümkün kılan gelişkin hedefleme alt yapısı hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

mynet-otomobil-tanitim-etkinligi-tablo

web:  otomobil.mynet.com/
email: satis@mynetgroup.com
tlf:     +90 212 365 9515