Seyahat tutkunları için Mynet Seyahat açıldı

Türkiye’nin yerel internet platformu Mynet’in, seyahat tutkunlarını bir araya getirecek yeni servisi Mynet Seyahat açıldı.

Türkiye’nin yerel internet platformu Mynet’in, seyahat tutkunlarını bir araya getirecek yeni servisi Mynet Seyahat açıldı. Küba esintilerinin hakim olduğu bir davetle tanıtımı yapılan Mynet Seyahat servisi lansmanında turizm, ulaştırma ve otelcilik sektörlerinin önde gelen marka yöneticileri, iş ortakları ve seyahat severlerin ilgiyle takip ettikleri seyahat bloggerları bir araya geldi.

CT4A5883-610x343

Mynet editörlerinin ve Türkiye’nin her yerinden, her seyahat anlayışına hitap eden 50′nin üzerinde blogger, vlogger ve gezginin yanı sıra kullanıcıların da kendi isimlerini taşıyan hesaplarından içeriklerini paylaşabildikleri Mynet Seyahat, Türkiye’deki seyahat tutkunlarını bir araya getirmeyi hedefliyor. Alternatif seyahat konseptlerinden, ülke ve şehirlere özgü detaylı bilgilere, seyahat üzerine içerikler sunan Mynet Seyahat’in web, mobil ve sosyal medya platformları üzerinden 3 milyon kullanıcıya erişmesi bekleniyor.

0P0A5580.02_28_29_04.Still004-610x343

Kaynak: Campaign Türkiye

http://www.campaigntr.com/2016/01/12/126423/seyahat-tutkunlari-icin-mynet-seyahat-acildi/

Seyahat tutkunları için Mynet Seyahat açıldı